Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


авторитет

Ссылка на сообщение 14 июля 2020 г. 20:10  
Vladimir Puziy
Всё верно, так и будем делать, только вместо «Великобританія» будет «Велика Британія»


новичок

Ссылка на сообщение 22 июля 2020 г. 11:20  
[Сообщение изъято модератором]


авторитет

Ссылка на сообщение 30 июля 2020 г. 13:50  
В издательстве "Наш формат" произошел конфликт команды с основателем и совладельцем издательства Вячеславом Кириченко, в результате чего 6 человек ушли из компании и создали новое издательство "Віхола". Сегодня Кириченко написал в Фейсбуке, что доведет готовящиеся книги до издания, после чего бросает "Наш формат", что с большой вероятностью означает закрытие издательства. Может, конечно, пост на эмоциях и ещё передумает.


философ

Ссылка на сообщение 22 августа 2020 г. 20:24  
Якщо хтось не чув іще, то "Видавництво Жупанського" планує видавати Кларка Ештона Сміта та Майкла Свонвіка.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 22 августа 2020 г. 20:46  
eXteSy Одразу уточню: в Свонвіка «Доньку залізного дракона».


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 22 августа 2020 г. 21:01  
На сайті "Навчальної книги Богдан" зв'явилось передзамовлення на роман Джона Скалці "Зірковий агент"
–––
Poe's poems pwn posers
https://­t.me/­wasted_time_chronicle


магистр

Ссылка на сообщение 22 августа 2020 г. 22:04  

цитата Shab13

На сайті "Навчальної книги Богдан" зв'явилось передзамовлення на роман Джона Скалці "Зірковий агент"

Також на "Теплицю" Б.Олдісса https://bohdan-books.com/catalog/book/137...


миродержец

Ссылка на сообщение 23 августа 2020 г. 08:29  
eXteSy
Про выпуск Смита слышал только парой слов — можно подробнее?
–––
Я доверил это письмо своему быстроногому почтовому голубю.


философ

Ссылка на сообщение 23 августа 2020 г. 13:37  

цитата Sprinsky

Про выпуск Смита слышал только парой слов — можно подробнее?

Повинен бути збірник його прози, але інші деталі наразі знає, мабуть, лише саме видавництво.


миродержец

Ссылка на сообщение 23 августа 2020 г. 14:19  
Понял. Ну, будем ждать известий. Пока что Крикун предложил свои иллюстрации, уже выходившие в нашем СС https://www.facebook.com/babai.co.ua/phot...
–––
Я доверил это письмо своему быстроногому почтовому голубю.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 8 сентября 2020 г. 17:24  
Тим часом відкрито передпродаж на шикарний роман темного фентезі «Закон ордену» від Пйотра Ґурського. До книжки входять також три оповідання, дія яких відбувається в цьому з світі.



авторитет

Ссылка на сообщение 9 сентября 2020 г. 22:15  
А коли третій Меєкхан вийде, ніхто не в курсі?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 9 сентября 2020 г. 22:37  
Спершу буде другий Ґжендович, далі перший том Коссаковської, а вже потім -- десь у січні-лютому 21-го третій "Меекхан". ;) Все за чергою, за готовністю.


философ

Ссылка на сообщение 9 сентября 2020 г. 22:53  
Ціна в 300 грн. за 400 сторінок. Ще й польського автора, а не британського чи штатівського. Ще й автора без імені. Ну таке...


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 9 сентября 2020 г. 22:58  

цитата eXteSy

Ще й польського автора, а не британського чи штатівського.


Це, звісно, потужний анти-аргумент. :-)


новичок

Ссылка на сообщение 9 сентября 2020 г. 23:07  
А Гузек українською буде?


философ

Ссылка на сообщение 9 сентября 2020 г. 23:16  

цитата Vladimir Puziy

Це, звісно, потужний анти-аргумент.

Це я щодо того, що права явно дешевші за права на британських чи штатівських авторів. Можливо, невдало висловився)
І я не аргументую проти. І обкладинка подобається. Швидше дивуюся ціновій політиці в українських реаліях. Скажімо, якість видань "Рідної мови" співставна з якістю книг "Видавництва Жупанського" чи "Видавництва Старого Лева", але ціни в останніх приємніші.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 9 сентября 2020 г. 23:59  

цитата eXteSy

права явно дешевші за права на британських чи штатівських авторів


А цей висновок -- він на основі чого саме робиться? :)

Насправді все просто: порівнювати варто книжки, які вийшли плюс-мінус в один і той самий період і співставні за накладами та форматом. У "Сузір'ї світів" він, як ви знаєте, збільшений, а наклади зараз знизили до 1500 через епідемію (продажі загалом по галузі просіли). Скажімо, в Жупанського поки нічого з ліцензійної фантастики в цьому році не виходило, з По, як ви розумієте, ситуація геть інша, там за права платити не потрібно.

Я, на жаль, на цінову політику не впливаю -- і розумію, що ціна важлива, але...

Щодо Гузека: людина, що відповідає за остаточні рішення, читає його і, як на мене, маємо всі шанси дочекатися. ;)


философ

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 00:17  

цитата Vladimir Puziy

А цей висновок -- він на основі чого саме робиться? :)

Виключно припущення. Все-таки логічно припустити, що права на Пратчетта, Ішіґуро, Воттса, Філіпа Діка чи Сіммонса дорожчі за noname'a Гурського (і тут я знову ж таки не в негативному сенсі і безвідносно до якості самого твору, якого не читав). Факт є фактом: перелічені вище — автори з ого яким ім'ям, чого не скажеш про Гурського. Це навіть далеко не Веґнер.
Тому така ціна за новачка незрозуміла. Та ж "Ехопраксія" аналогічна за форматом і приблизно такого ж об'єму, ще й з супером. І різниця в накладі в 500 примірників. Чи навіть взяти того ж Веґнера "Оповістки з Меекханського прикордоння. Схід — Захід" з аналогічним накладом і навіть більшою кількістю сторінок, виданого в цьому ж таки 20-му році.
Тому незрозуміло. Абсолютно.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 00:49  

цитата Vladimir Puziy

Насправді все просто: порівнювати варто книжки, які вийшли плюс-мінус в один і той самий період і співставні за накладами та форматом.


Я ж недаремно про це писав. Від накладу напряму залежить собівартість кожного примірника. І це не кажучи про зростання цін, на жаль (тому ні, варіант з "Ехопраксією" взагалі не працює, навіть якби вона була накладом у півтори тисячі).

Просто, якщо цікаво, трохи повивчайте цю всю кухню, багато інфи ж на поверхні. :beer:

А так -- от якось мимоволі починаєш порівнювати реакцію на новину в будь-якій соцмережі й на ФЛ, і вкотре ставиш собі питання: нахіба приходити сюди з тим, що викличе плюс-мінус одну передбачувану реакцію -- претензії, часто без спроби розібратися що й до чого, без спроби розпитати, одразу з негативними висновками. І думаєш: певно, тут я так і не навчився подавати новини адекватно. Ну, може, якось іншим разом, як буде більше вільного часу, навчуся.
Страницы: 123...979899100101...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх