Александр Корешков «Серед овець. Книга 1»

Серед овець. Книга 1

Сборник, год

Серед овець. Книга 1

Прочитавши перший сингл ще колись отоді на старті, він мені не те щоб дуже зайшов, навіть здався вельми слабким. Але побачивши Корєшкова на одному з фестів у Києві, послухавши що він говорить, моє ставлення дуже змінилося. Я почав ледь не усім радити поглянути у бік Овець, почитати, але сам до осього моменту продовження не чіпав.

Але це мало колись статися, тож наважився, прочитав, поки їхав на роботу, і перше, про що подумав — оце й усе?? Оце оцього я чекав пару років?

Якось все просто, очікувано, сюжет такий швидкий, шо ти не встигаєш зрозуміти якогось зв'язку з минулою сторінкою. Так, він намагається бути про серйозні речі, але якось дуже чогось не вистачає, якоїсь повноти розкриття персонажів, чи шо. Взагалі, нагадує чимось ті ж «Хроніки Аптауна», але там їм вдалося зробити все набагато, набагато гірше, хоча проблема та ж сама — замалий об'єм, погане розкриття, не дуже ясна мотивація.

Другий том, мабуть таки, все ж візьму, коли він буде, але сингли вже ні, то нехай без мене.

******************************************************************************

Прочитав первый сингл еще на старте, он мне не то чтоб очень зашел, даже показался весьма слабым. Но увидев Корешкова на одном из фестов в Киеве, послушав как и что он говорит, мое мнение изменилось. Я начал почти всем советовать посмотреть в сторону Овец, купить, почитать, но сам вот до этого момента все не притрагивался к продолжению.

Но это должно было когда-нибудь случиться, так что решился, прочитал по пути на работу, и первое, о чем подумал — и это всё?? И вот этого я ждал пару лет?

Как-то все слишком просто, ожидаемо, сюжет движется настолько быстро, что не всегда улавливаешь связь с предыдущей страницей. Да, он пытается рассказывать о серьезных вещах, но уж очень чего-то не хватает, раскрытия персонажей, чтоль. Вообще, напоминает «Хроники Аптауна», но там авторам удалось сделать всё много, много хуже, хотя проблема всё та же — объем слишком мал, недостаточное раскрытие персонажей, неясная мотивация.

Второй том (когда он будет), скорее всего куплю, но уже, пожалуй, без синглов в этот раз.